Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, znani jako para zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, po zakończeniu swojej przygody jako prowadzący w programie "Pytanie na śniadanie", postanowili na nowo połączyć swoje siły. Tym razem prowadzą razem podcast zatytułowany "Serio?". Podczas rozmów z ekspertami z różnych dziedzin dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. W pierwszym odcinku serii, gwiazda "M jak miłość" otwarcie mówiła o kulisach ujawnienia nowego związku, przyznając, że dwa lata temu "została zepchnięta do kąta jak szara mysz".

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Katarzyna Cichopek nie jest pewna jutra. Sama przyznała, jaka jest prawda

W najnowszym odcinku para przeprowadziła rozmowę z Agnieszką Rogalą, terapeutką rodziców, podcasterką i autorką książki "Poukładaj to sobie w głowie". Wątkiem przewodnim były emocje dzieci i problemy wychowawcze. Prowadzący doskonale odnaleźli się w temacie — synowie Macieja Kurzajewskiego są już dorośli, natomiast dzieci Katarzyny Cichopek wchodzą w tzw. trudny wiek.

Podczas dyskusji na temat rodzicielstwa poruszona została również kwestia finansów. Katarzyna Cichopek wyraźnie podkreśliła, że musi zabezpieczać się finansowo, ponieważ przyszłość w jej branży jest nieprzewidywalna. Mówiła o konieczności budowania "poduszki finansowej", zważywszy na brak gwarancji, co będzie jutro.

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową

— zaznaczyła.

Widzowie chętnie dołączyli się do dyskusji. Zwrócili uwagę na wydatki gwiazdy, sugerując, że oszczędności mogą wynikać z rezygnacji z drogich ubrań i akcesoriów. Inni podkreślali, że niepewność finansowa jest powszechna i nie dotyczy wyłącznie branży rozrywkowej.

Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" wciąż jest związana z serialem "M jak miłość", gdzie jej wynagrodzenie zależy od liczby dni spędzonych na planie. Aktorka jest również właścicielką marki oferującej kosmetyki, biżuterię i perfumy, a dodatkowo zarabia na reklamowaniu produktów na Instagramie i prowadzeniu eventów.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Piotr Andrzejczak / MW Media
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mwmedia / MW Media
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].