• Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszają z własnym podcastem. W pierwszym odcinku gościli Jakuba B. Bączka, z którym rozmawiali m.in. o jego gejowskim coming oucie
  • Prezenterzy wrócili pamięcią do momentu, gdy sami ogłosili, że są parą. Zrobili to podczas wyprawy do Jerozolimy w 2022 r. Kurzajewski zasugerował, że zostali do tego zmuszeni
  • Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Onetu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" nie zamierzają znikać z mediów. Wręcz przeciwnie. Para postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie i rozkręcić własny podcast, co jest ostatnio modne wśród celebrytów. Pierwszy odcinek programu "Serio?" pojawi się w internecie w czwartek 21 marca o godz. 20. Kurzajewski i Cichopek porozmawiali z Jakubem B. Bączkiem, który niedawno ujawnił, że jest gejem.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspominają jerozolimski "coming out"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się w internecie zwiastunem swojego nowego podcastu. Przy okazji rozmowy ze znanym trenerem mentalnym, który opowiedział o swoim coming oucie, sami pokusili się na osobiste wyznania. Jakub B. Bączek powiedział:

Paręnaście dni temu zrobiłem coming out.

"Publicznie powiedziałem po raz pierwszy, głośno i do szerokiej publiczności, że jestem gejem. Jedna z takich najczęstszych reakcji, która się pojawiła, to ludzie pisali: »Nareszcie«. Zacząłem się zastanawiać, czy popełniłem jakiś błąd, czy grzech, czy powinienem się wytłumaczyć, dlaczego nie 10 lat temu" — stwierdził w rozmowie z parą Bączek.

Maciej Kurzajewski uznał, że sytuacja jego rozmówcy jest analogiczna do tej, w której znalazł się on i jego partnerka jakiś czas temu. Dziennikarz wrócił do momentu, kiedy — według niego — zostali poniekąd zmuszeni do coming outu. Powiedział:

Dlaczego w ogóle musisz się zastanawiać, czy masz to robić, czy masz to ogłaszać światu, czy tak, czy nie?

"My też w wielu przypadkach swoich zastanawialiśmy się, w którym momencie powinniśmy jakąś informację podać światu i czy w ogóle powinniśmy ją podawać. Poczuliśmy się dociskani. Zdarzało się tak, że nie mieliśmy wyboru"— stwierdził Maciej Kurzajewski.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą w 2022 r. podczas wyprawy do Jerozolimy. Aktorka była już wówczas po rozwodzie z Marcinem Hakielem. Para "ujawniła się" niedługo po tym, gdy Paulina Smaszcz (była żona Kurzajewskiego), zostawiła pod postem Cichopek zaskakujący komentarz. Napisała:

Cieszę się, że Maciej zabrał cię do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale twoje 40. urodziny!

"Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: nic. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale" — napisała.

Paulina Smaszcz FOTON / PAP
Paulina Smaszcz
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili, że są parą w 2022 r. FOTON / PAP
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili, że są parą w 2022 r.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].