Zwolnienie Macieja Kurzajewskiego z "Pytania na śniadanie" wywołało wiele emocji i spekulacji na temat jego dalszej kariery w Telewizji Polskiej. Wielu widzów zastanawiało się, czy popularny prezenter, który przez lata był twarzą śniadaniowego programu, zniknie z anteny. Teraz wiemy, że Kurzajewski nie zamierza opuszczać telewizji, w której pracuje już ponad dwie dekady. Choć specjalizuje się w sporcie i był obecny na wielu ważnych wydarzeniach jak mistrzostwa świata, Europy czy olimpiady, to na przestrzeni lat angażował się także w różne inne projekty telewizyjne. Prowadził m.in. "Świat się kręci", cyklicznie testy wiedzy na różne tematy, a także "Czar par" oraz teleturniej "Giganci historii".

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Maciej Kurzajewski wciąż w TVP. Poprowadzi teleturniej "Giganci historii"

Podczas transmisji na Instagramie, prowadzonej wspólnie z Katarzyną Cichopek, Maciej Kurzajewski ujawnił, że planuje powrócić do prowadzenia programu "Giganci historii". To popularny show, który skupia się na analizie ważnych postaci historycznych.

Wciąż jednak pozostaje pytanie, kto dołączy do Kurzajewskiego jako współgospodarz programu. Jak dotąd był nim Przemysław Babiarz. Na odpowiedź na to pytanie widzowie będą musieli jeszcze poczekać.

Decyzja Kurzajewskiego o powrocie do TVP może być zaskoczeniem dla niektórych, ale jedno jest pewne — jego obecność na antenie z pewnością przyciągnie wielu widzów. Program "Giganci historii" jest emitowany od 15 sierpnia 2020 r. na antenie TVP Historia. Od września 2023 r. był emitowany w niedziele o godz. 16.00.

Maciej Kurzajewski mwmedia / MW Media
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek Andras Szilagyi / MW Media
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].