Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa i już niedługo zobaczymy ją w najnowszym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym mierzy się z ogromnymi wyzwaniami i przełamuje własne słabości i bariery. W rozmowie z Plotkiem Rozenek-Majdan wyjawiła, czy kiedykolwiek wzięłaby udział w podcaście Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz jaki warunek musieliby spełnić prowadzący.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Nowy projekt Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zamierzają zwalniać tempa, nawet mimo zwolnienia z programu "Pytanie na śniadanie". Gwiazdy poprzedniej TVP powróciły niedawno na własnych warunkach, kontynuując rozmowy z gośćmi w podcaście "Serio?" na YouTube.

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat był taki moment, że serio bałam się zrobić cokolwiek. [...] Miałam wrażenie, że każdy mój ruch będzie źle odczytany, a każde słowo, które powiem — odwrócone przeciwko mnie. Zostałam zepchnięta do kąta jak szara mysz.

— mówiła Katarzyna Cichopek w pierwszym odcinku podcastu.

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan została spytana, czy kiedykolwiek wzięłaby udział w nowym projekcie pary z TVP.

Ja bardzo lubię rozmawiać [...] Nie ma mnie, bo teraz jest etap, w którym muszę dowieźć program do końca. Ale jak się skończą zdjęcia i się zacznie czas promocji programu, to wtedy oczywiście będę się pojawiać i będę rozmawiać z różnymi ludźmi

— wyznała.

Poproszona o doprecyzowanie, czy pojawi się konkretnie u Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała dyplomatycznie.

Na razie jeszcze nie myślałam gdzie, jak i kiedy [...] Ostatnio byłam w podcaście, którego autorem jest mój mąż, i byłam tam z moim tatą, i to było niesamowite

"Jak już jesteś tyle lat w show-biznesie, to rozumiesz ideę wywiadów, rozmowy, ale nie masz już takiego totalnego funu z tego. Ale jak byłam tam z moim tatą, to znalazłam w tym taką przyjemność, takie coś kompletnie nowego. Ja już szukam teraz w podcastach, rozmowach, przyjemności płynącej dla mnie" — dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, podcast "Serio?" YouTube/SerioPodcastPL
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, podcast "Serio?"
Małgorzata Rozenek-Majdan w 2024 r. Piotr Andrzejczak / MW Media
Małgorzata Rozenek-Majdan w 2024 r.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].